USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Nacional Rio De Janeiro Rio de Janeiro Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Hotel Nacional Rio De Janeiro

Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

16

Hotel Nacional Rio De Janeiro 5*


Dit Hotel Nacional Rio De Janeiro met 5 sterren biedt snelle toegang tot de Fashion Mall, gelegen op 5 minuten lopen ervandaan. Het hotel heeft een zwembad, evenals een restaurant.

Dit hotel in Rio de Janeiro in de Zona Sul wijk van Rio de Janeiro is gelegen op 7 km van de Praça General Osório en binnen 550 meter van winkels zoals São Conrado Fashion Mall. De Morro Dois Irmãos is in de buurt van Nacional, terwijl busstation Largo das Flores binnen 10 minuten wandelen ervandaan ligt. Tot de culturele belevenissen in de omgeving behoort Christus de Verlosser, gelegen binnen 8 km afstand van dit pand in Rio de Janeiro. Sao Conrado metrostation, binnen 10 minuten loopafstand, biedt een snelle verbinding met alle delen van Rio de Janeiro.

Ze beschikken ook over privébadkamers.

A Sereia biedt hedendaagse maaltijden en ligt vlak om de hoek van Nacional Rio de Janeiro.

  • Luchthavens
  • Luchthaven Santos Dumont
    18 km
  • Treinstations
  • Estação D Pedro II Central Station
    13 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Kluisje
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:00
Uitchecken: van 13:00 tot 14:00

Veelgestelde vragen

  • 🚗

    Vind ik een parkeerplaats in 5-sterren Hotel Nacional Rio De Janeiro?

    5-sterren Hotel Nacional Rio De Janeiro biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🚎

    Vind ik openbaar vervoer naast Hotel Nacional Rio De Janeiro?

    De dichtstbijzijnde bushalte is Largo das Flores en deze bevindt in de buurt van Hotel Nacional Rio De Janeiro en het Sao Conrado metrostation ligt op 800 meter hier vandaan.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in 5-sterren Hotel Nacional Rio De Janeiro uitchecken?

    Klanten van 5-sterren Hotel Nacional Rio De Janeiro moeten tot 14:00 uitchecken.
  • Welk soort zwembad heeft dit hotel in Rio de Janeiro?

    Er is een zwembad beschikbaar bij dit hotel in Rio de Janeiro.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Hotel Nacional Rio De Janeiro, Brazilië

Avenida Niemeyer, 769 29º Andar - Apto. 2909, Rio de Janeiro, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved